Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów z języka niemieckiego na polski i z języka polskiego na niemiecki dla osób prywatnych, firm, przedsiębiorstw, instytucji oraz urzędów państwowych. Tłumaczenia uwierzytelniane urzędowo i zwykłe. Tłumaczenia prawnicze i techniczne. Tłumaczenia ekspresowe. WIĘCEJ ...

Doświadczony tłumacz

Tysiące przetłumaczonych stron dokumentów. Umowy, akty notarialne, wyroki, pełnomocnictwa, oświadczenia, postanowienia, dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi, stron internetowe. Od 1988 roku zajmuję się tłumaczeniami jako Tłumacz Przysięgły i Techniczny Języka Niemieckiego. WIĘCEJ ...

Jakość tłumaczeń

Wysoka jakość tłumaczeń zarówno w języku polskim jak i języku niemieckim. Wysoki standard merytoryczny i wizualny. Wszystkie dokumenty są odpowiednio formatowane. Tłumaczenie dokładnie odpowiada oryginałowi. Obróbka grafiki dokumentów. Wysoka jakość wydruku. Publikacje elektroniczne PDF. WIĘCEJ ...

Tłumacz solidny i terminowy

Solidne i rzetelne tłumaczenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Sprawna obsługa i wykonanie tłumaczenia. Dotrzymanie terminu najwyższym priorytetem. Poufność materiałów i tłumaczeń zapewniona. WIĘCEJ ...

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Niniejsza strona nie wykorzystuje plików cookies i nie zapisuje i nie gromadzi żadnych informacji oraz danych o użytkownikach.

Podstawowe informacje

Informacje ogólne.
Operatorem strony www.lexicom.pl/dymczak jest Biuro Tłumaczeń Przysięgłych i Technicznycn LEXICOM Stanisław Dymczak, ul. Wojewódzka 16/5, 40-026 Katowice. Serwis uzyskuje informacje o użytkownikach i ich zachowaniu w następujący sposób:
- przez informacje dobrowolnie wprowadzone w formularzach;

Informacje w formularzach.
Serwis nie zapisuje informacji podawanych dobrowolnie przez użytkownika. Serwis nie zapisuje ponadto informacji o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP). Dane w formularzu nie są udostępniane podmiotom trzecim inaczej, niż za zgodą użytkownika. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza..

 

Logi serwera.
Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu administrowania serwisem oraz w celu zapewnienia jak najbardziej sprawnej obsługi świadczonych usług hostingowych. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL.
Dane powyższe nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony. Dane mogą być wykorzystywane jedynie dla celów administrowania serwerem.

Udostępnienie danych.
Dane nie podlegają udostępnieniu podmiotom zewnętrznym w żadnym zakresie. Dane umożliwiające identyfikację osoby fizycznej nie są udostępniane. Operator może mieć obowiązek udzielania informacji zebranych przez Serwis upoważnionym organom państwowym na podstawie zgodnych z prawem żądań w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów.